Ndajmë ‘Lajmin e Mirë’ me fëmijët

Krijuar nga në 20/10/2021

Gjëja më e këndshme që mund të na ndodhë është të dëgjojmë të qeshurën e një fëmije.

Lojra, këngë, argëtim dhe shumë momente të bukura na shoqëruan në aktivitetin që zhvilluam në datën 13 Qershor, në kishën ‘Kisha e Krishtit’.

Falenderojmë secilin prej jush për bashkëpunimin.

 

 


Opinionet e Lexuesve

Lini një Koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e nevojshme janë të shënuara me *Continue reading

Current track

Title

Artist