Fëmijë në studio

Krijuar nga në 21/10/2021

Përshëndetje fëmijë ! Sot në programin ‘Rruga e Perëndisë Për Çdo Ditë të Javës’, e ftuar në studio do të jetë Anja nga kisha ‘Misioni Emanuel’.Anja do të ndajë më shumë me ne rreth vetes, duke na treguar sesi ajo ka dëgjuar për Jezus Krishtin dhe si vazhdon rrugëtimi i saj në besim.Për më shumë na ndiqni në Radio Emanuel ora 14:30.


Opinionet e Lexuesve

Lini një Koment

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e nevojshme janë të shënuara me *Current track

Title

Artist